W co się ubrać?
Marka CP Company cieszy się coraz większą popularnością
BTL Warsaw to projekt, który ma za zadanie przedstawiać ekskluzywną odzież sprzedawaną na terenie Warszawy. Sprawdź najbardziej prestiżowej marki odzieżowe.

CP Company to marka z dużą historią, ale nadal stosunkowo mało znana. Gdzie ją znajdziemy w Warszawie?

2019-06-15 16:11

Marka CP Company powstała w 1975 roku, a jej założycielem był legendarny projektant Masimo Osti. Początkowo nosiła nazwę Chester Perry, jednak po sporze z marką Fred Perry zmuszona do zmiany nazwy na CP (Chester Perry) Company. Od początków swojej działalności marka czerpała garściami z motywów wojskowych. Nie tylko chodzi tutaj o design, ale także o wykończenie produktu, który znajdował się zawsze na najwyższej półce.

Marka CP Company   znany raper Małolat w goglach od CPNajwiększym hitem CP Company była kurtka z legendarnymi goglami stworzona w 1988 roku. Później owe gogle przybierały także inne formy. Dzisiaj możemy je znaleźć nawet w bluzach czy czapkach. Do pewnego momentu CP Company było zupełnie niewidoczne na polskim rynku, jednak do czasu. W 2019 roku znany raper Małolat wykorzystał gogle CP Company w swoim teledysku Transfer.W Warszawie jeszcze niedawno nie można było znaleźć sklepu w którym znajdziemy CP Company. Wszystko jednak się zmieniło w 2019 roku kiedy to powstał Clobber - ambitny projekt skierowany dla casuali, kibiców, a także hypeów. To właśnie tam znajdziemy markę CP Company, z którą firma Clobber ma podpisaną stałą współpracę. Przypominamy, że jest to jedyny sklep w Warszawie z asortymentem tej marki.